Start dates

Tue 16 Jan Nyingma Centrum in Amsterdam Started
Information

Cursus | Kum Nye Ontwikkelen deel 2

cursus | Kum Nye Ontwikkelen deel 2 Live in het Nyingma centrum, tevens onderdeel van de jaartraining Kum Nye Ontwikkelen cursus

Content

Kum Nye Yoga bestaat uit langzame, meditatieve bewegingsoefeningen en vormen van zelfmassage. Deze Tibetaanse ontspanning kan door iedereen beoefend worden ongeacht leeftijd of conditie. Ook heel geschikt als voorbereiding op meditatie.

Price

Price € 215,00
Total € 215,00

Planning

Date From Till Location
Tue 16-1-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 23-1-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 30-1-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 6-2-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 13-2-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 27-2-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 5-3-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 12-3-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 19-3-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 26-3-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 2-4-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 9-4-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 16-4-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 7-5-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 14-5-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 21-5-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam
Tue 28-5-2024 18:30 20:00 Nyingma Centrum in Amsterdam

Contact


For more information we like to refer you to Nyingma via telephone: 020 6205207 or e-mail address: nyingmacentrum@nyingma.nl.