Start dates

Thu 8 Sep Started
Information

Jaartraining | Boeddhistische Studie en Beoefening 5

Jaartraining | BSB 5 Lojong ochtend Cursus

Content

De Lojong is de klassieke Tibetaans Boeddhistische training voor het ontwikkelen van Bodhicitta, de geest van verlichting die wijsheid en compassie in zich verenigt.

Price

Price € 108,00
VAT 0% € 0,00
Total € 108,00

Planning

Date From Till Location
Thu 8-9-2022 10:00 11:30
Thu 15-9-2022 10:00 11:30
Thu 22-9-2022 10:00 11:30
Thu 29-9-2022 10:00 11:30
Thu 6-10-2022 10:00 11:30
Thu 13-10-2022 10:00 11:30
Thu 27-10-2022 10:00 11:30
Thu 3-11-2022 10:00 11:30
Thu 10-11-2022 10:00 11:30
Thu 17-11-2022 10:00 11:30
Thu 24-11-2022 10:00 11:30
Thu 1-12-2022 10:00 11:30
Thu 8-12-2022 10:00 11:30
Thu 15-12-2022 10:00 11:30
Thu 22-12-2022 10:00 11:30

Contact


For more information we like to refer you to Nyingma via telephone: 020 6205207 or e-mail address: nyingmacentrum@nyingma.nl.